Jiří Sismilich

Vchodové dveře

Vchodové dveře od nás spojují v sobě výjimečné estetické hodnoty s funkčností, vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi a velkou trvalostí, což působí, že naše dveře rádi vybírají nejnáročnější zákazníci, kteří si váží neopakovatelného vzhledu, komfortu užívání a bezpečnosti.
Řešení, jaká nabízíme, jsou ideální pro klasické a energeticky úsporné stavby.
Potřeby a finanční možnosti zákazníků jsou odlišné, proto naše nabídka obsahuje modely pro každou kapsu.

Produkty

Dle druhu
Hliníkové dveře
Plastové dveře

Příslušenství dveří

Německý systém značky Rehau nebo Schüco, bohatý výběr 5-TI a 6-TI KOMOROVÝCH systémů o ŠÍŘCE AŽ DO 86 MM – zajišťující zvýšenou ENERGETICKOU ÚSPORU, komfort a pohodu po dlouhá léta, ideální pro klasické i ENERGETICKY ÚSPORNÉ STAVEBNICTVÍ.

Německé KOVÁNÍ G-U nebo Roto s funkčním standardem vybavení

Hlavní zámek s těsně uzavřenou krytkou – znemožňující dostání se do mechanismu zámku cizího tělesa, zajišťující tím jistou práci a komfort obsluhy dveří.
Rozvory v mnoha různých variantách uzavírání mj.: se třemi automaticky uzavíracími se jazyky a jednou patentní vložkou – ochrana kritických míst dveří před pokusem vloupání, stačí pouze dovřít dveře, aby se automaticky uzavřely ve třech místech, dodatečně zajišťující stálé přitlačení KŘÍDLA do RÁMU, což chrání dveře před účinky slunečního záření, se dvěma háky, které se uzavírají po otočení klíče dvěma patentními vložkami – zajišťující zvýšenou ochranu.
Kvalitní antikorozní povlak – zajišťující trvalost a bezvadný vzhled dveří, stříbrná barva se ideálně slaďuje s každou barevnou verzí dveří.
Speciální navržené panty vyrobené s německou precizností a péčí o detaily – vyznačuje se velmi vysokou nosností a širokou možností regulace, zajišťující nejvyšší KOMFORT a snadnost obsluhy. Nerezavějící, odolné proti stírání ložiskové čepy zaručují správnou dlouhodobou činnost dveří.
Elegantní sady ideálně přizpůsobených klik, koulí a madel – zajišťující vzhled a způsob otevírání/zavírání dveří přizpůsobených vkusům a potřebám každého z uživatelů.
HLINÍKOVÝ PRÁH (nízký, vysoký) s tepelnou vložkou – vylučuje jev tepelného bodu, chrání před zbytečnou ztrátou tepla a zajišťuje jemný přechod ven.
Neopakovatelný vzhled zajišťují dveřní VÝPLNĚ a panely z kolekce Rofex/Rodenberg (bohatý výběr přes 400 modelů) nebo českého výrobce firmy PERITO – zajišťujících vysokou energetickou úsporu,BEZPEČNOST a prestižní vz.
U IZOLAČNÍCH SKEL použit patentovaný rámeček Super Speer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost.
Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev.
Dokonalý PARAMETR UD, dokonce i méně než 0,8 W/m2K, podle použité třídy profilů a výplní nebo skla.
Dveře bílé a barevné: 3 roky. Pro dveřní výplně Rodenberg do 10 let záruky. Pro dveřní výplně od firmy PERITO 5 let.
Dveře s vlastními panely výrobce (v tradičním provedení a v provedení s krycím panelem) – vysoká kvalita, značkový design, atraktivní cena.
Dveře také ze skleněného vlákna na základě hmoty RAU-FIPRO®, estetika dřeva, užitkové přednosti a odolnost hmoty, pevnost oceli.
Ocelové zesílení o zvětšených rozměrech a velmi dobrých statických vlastnostech a svařované spojníky rohů – zaručující vysokou stabilitu a trvalost celé konstrukce.
Libovolná stylistika TVARU, rozměru a barvy – výroba dveří v každém rozměru (jednokřídlové, dvoukřídlové, s horními a vedlejšími světlíky), barva shodná s barvami OKEN, individuálně přizpůsobená potřebám zákazníka.

Máte zájem 
o naše služby?

Zákaznická podpora
info@okna1.cz
Zavolejte nám
+420 777 839 597
Navštivte nás

Bohatice 41, 470 02 Bohatice

Kontaktujte nás

Jiří Sismilich - OKNA 1
Bohatice 41, 470 02 Bohatice
IČ: 639 75 521
DIČ: CZ 7212110532
Bank. účet: 212599422/0600
© 2024 Jiří Sismilich - OKNA 1
|
Ochrana osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
crossmenuarrow-right