Jiří Sismilich

Doplňky

Vzhledem k individuálním preferencím a potřebám našich zákazníků jsme připravili řadu nadstandardních řešení.
V nabídce se nacházejí doplňky, které slouží k zvýšení komfortu, a díky kterým budovy dostávají neopakovatelný vzhled.

Kliky

V naší nabídce najdete široký výběr příslušenství včetně klik v různých tvarech a barvách odpovídající nejnovějším trendům, které přidávají oknům výjimečný charakter a mají vliv na bezpečnost užívání.

Kliky s funkcí Secustik

Zvlášť doporučované pro ty, kteří se chtějí cítit velmi bezpečně ve vlastním domu. Tento typ doplňku poskytuje dodatečnou ochranu proti vypáčení okna.

Nadčasová klika Swing

Je moderní řada klik, která každému oknu přidá neopakovatelný vzhled. Ten doplněk se vyznačuje funkčností a velmi velkou trvalostí. Ergonomický tvar kliky zajišťuje nejvyšší komfort užívání.

Kliky, koule, MADLA, samozavírače, pákové ovladače do světlíků

Příslušenství přizpůsobené oknům a DVEŘÍM v různých tvarech a barvách, splňující nejvyšší požadavky ohledně estetiky výroby, komfortu výroby a funkčnosti, odpovídající nejnovějším trendům.

Kování

Důležitou vlastností námi používaných kování je vysoká úroveň funkčnosti. Díky nejnovějším myšlenkám a pokročilé technologii mohou být vybrané druhy oken vybaveny řadou pohodlných a praktických prvků.

Štulp s klikou

Prvek, který umožňuje snadné a pohodlné otevírání oken a balkonových dveří, a také získá větší prostor. Speciální kování umožňuje použití kliky na otevírání pasívního křídla se štulpem.

Protiprůvanová brzda

Tento prvek dovoluje snadné blokování v libovolné pozici otevřených balkonových dveří nebo oken. Díky brzdě ovládané klikou křídlo zůstane bez hnutí i při velkých závanech větru.

Omezovač otevření TurnPlus

Tento doplněk je navržen pro otevíravá okna. Vhodné nastavení kliky umožňuje lehké otevření a zablokování okna v nejlepší poloze. Zajišťuje správnou ventilaci místnosti, brání také před nežádoucím zavřením.

Tlumič uzavření SoftClose

Mechanismus, který zabraňuje bouchání sklopených oken, čímž zajišťuje tiché a jemné zavírání křídla. Velmi snadno se montuje. Může se instalovat zároveň u nových oken, tak i u oken s kováním Roto namontovaných už dříve.

Postupný výklop

Systémové doplňky

Zákazníci si u nás najdou různé druhy doplňků, které jsou ideálním doplněním základní nabídky. Navrhované doplňky se ve většině případů používají k zvýšení komfortu a přidávají výrobkům nové funkčnosti.

Systémové doplňky

Řada funkčních a praktických systémových řešení jako: rozšiřovací profily, spojovací profily, zesilovací profily, dilatační profily, krytí prahů na balkonové DVEŘE a mnoho jiných, které jsou nutnými prvky, se úspěšně používají k veškerým atypickým řešením.

Ventilační systémy

Jejich použití zajišťuje náležitou ventilaci a optimální mikroklima v místnosti, a tím má vliv na zlepšení zdraví a komfort užívání. Nabízené automatické tlakové a vlhkostní ventilační systémy nevyžadují ruční obsluhu, mají estetický vzhled a jsou snadné v údržbě.

Kryt prahu rámu balkonových dveří

Kryt plní ochrannou funkcí, zabraňuje poškození a odření v dolní části RÁMU při přecházení (obzvlášť doporučované u východu na balkon nebo terasu).

HLINÍKOVÝ PRÁH na klasické balkonové dveře

Tento prvek je navržen pro balkonové dveře, aby zvýšil komfort používání. Doplněk umožňuje svobodný přechod na balkon a byt, kdy se stává místem bez bariér.

Balkonová západka a madélko

Velmi estetický a pohodlný doplněk, který usnadňuje přivírání dveří po východu na balkón nebo terasu.

Skla a mřížky

U oken a dveří dodávaných firmou Sismilich Jiří OKNA 1 lze využít mnoha druhů skel splňujících různorodé funkce: od těch, která chrání před ztrátou tepla a slunečním zářením, až po ta, která jsou ochranou před hlukem a vloupáním.

Rámeček Super Speer

U skel nabízených firmou Sismilich Jiří OKNA 1 se využívá patentovaný rámeček Super Speer.
Rámeček Super Speer dostupný ve standardní výbavě bez žádných dodatečných příplatků! Je unikátní řešení v okenní a dveřní branži.
Snižuje součinitel prostupu tepla celého okna o 0,2 W/m2 K, tím zajišťuje o 15 % více tepla.
Až do 2 dB dodatečně redukuje hluk.
Až o 70 % snižuje kondenzaci vlhkosti díky zvýšení teploty na povrchu skla až o 9 °C, a tím vylučuje vznik plísně škodlivých pro naši dýchací soustavu.
Až o 20 let prodlužuje životnost skla, díky vyšší elastičnosti spojení rámečku se sklem, tím minimalizuje její prasknutí.
Rámeček Super Speer dostupný ve standardní výbavě bez dodatečných příplatků! Je unikátním řešením v okenní a dveřní branži.

Funkční skla

U oken a dveří od firmy Sismilich jiří OKNA 1 lze využít mnoha druhů skel splňujících různorodé funkce: od těch, která chrání před ztrátou tepla a slunečním zářením, až po ta, která jsou ochranou před hlukem a vloupáním.
Energeticky úsporná skla – trojsklo s inovativním rámečkem Super Speer o velmi dobré tepelné izolaci (UG = 0,8 / 0,7 / 0,6 / 0,5 W/m2K), která ve spojení s výhodnými parametry profilů zajišťují velkou redukci nákladů na topení a tepelnou izolaci.
Protisluneční skla – využívaná, aby redukovala nežádoucí se nahřívání místností absorpcí (tzv. antisol) a zlepšovala vzhled a estetiku budov získávající vedle absorpce efekt odrazu (tzv. stopsol), využívaný hlavně v kancelářích a veřejných budovách. Skla dostupná v barvách: hnědá, šedá, zelená a modrá a bezbarvá (pouze stopsol).
Protihluková skla – dovolují získat optimální hodnoty akustické izolace, snižující úroveň hluku, který snižuje životní komfort nebo ztěžuje správnou koncentraci v práci.
Bezpečnostní skla – skla označená třídou 2b2 (dříve O2) zajišťují ochranu před zraněním všude tam, kde kvůli podmínkám užívání existuje nebezpečí prasknutí skla a lidé se nacházejí v dosahu štípků skla (nemocnice, školy, jesle, vitríny v obchodech, ale také rodinné domy).
Vrstvená bezpečnostní skla – skla označená třídy P2 a P4 mají zvýšenou odolnost proti vloupání, využívaná v případě, že chceme ochránit určený objekt při současném zachování nezměněné estetiky fasády (bez mříží, okenic, ROLET).

Ornamentní skla

Splňují požadavky zákazníků, kteří očekávají, aby sklo sloužilo jako dekorační prvek nebo omezovalo stupeň průhlednosti propouštějící náležité množství světla. Široký výběr ornamentních skel různých vzorů, barev a stupeň průhlednosti splní očekávání každého.

Mřížky

Jsou součásti oken a dveří navazujících na dávný styl architektury, díky kterým interiéry mají zvláštní atmosféru a fasády budov získávají neopakovatelný charakter. Mřížky jsou ve dvou verzích meziskelní nebo vnější (nalepované), dostupné v mnoha šířkách a barvách, přizpůsobených individuálním vzorům oken.

Těsnění

Námi používané těsnění zajišťuje dokonalou těsnost a komfort užívání oken. Vysoká odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám UV, to je záruka nejlepší ochrany po dlouhá léta. U oken dodávaných naší firmou se používá mj. trojité těsnění, systém MD. Řešení, ve kterém středové těsnění tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu kování před vodou, zaručuje lepší tepelné a akustické parametry.

Máte zájem 
o naše služby?

Zákaznická podpora
info@okna1.cz
Zavolejte nám
+420 777 839 597
Navštivte nás

Bohatice 41, 470 02 Bohatice

Kontaktujte nás

Jiří Sismilich - OKNA 1
Bohatice 41, 470 02 Bohatice
IČ: 639 75 521
DIČ: CZ 7212110532
Bank. účet: 212599422/0600
© 2024 Jiří Sismilich - OKNA 1
|
Ochrana osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
crossmenu