Jiří Sismilich

O nás

O společnosti

Sismilich Jiří OKNA 1 je zavedenou obchodní a montážní společností s více než 25LETOU praxí.

Specializujeme se na dodávky a montáže plastových a hliníkových oken a dveří, garážových vrat, výměny vstupních bytových dveří. Dále provádíme zateplení systémem foukané a stříkané izolace.

Samozřejmou součástí zakázek je doprava, montáž a poskytnutí veškerého servisu. Našimi klienty jsou především majitelé rodinných domů, stavebníci, bytová družstva a stavební firmy nacházející se v severní a střední části České republiky.
Věříme, že při výběru naší firmy budete plně spokojeni a doporučíte nás svým známým a přátelům. K nám máte dveře vždy otevřené…

Proč zvolit Okna 1?

Kvalita

Nabízíme výrobky předních evropských dodavatelů vrat, dveří a oken, kteří mají tu nejlepší reputaci.

Osobní přístup

Dáváme přednost osobnímu kontaktu s klientem, díky čemuž jsme schopni vyhovět jakémukoliv přání zákazníka.

Rozumíme vám

Při výběru materiálů se vám snažíme maximálně vyhovět, a proto vám nabízíme oproti jiným společnostem zcela jiný postup při realizaci poptávky.

Nová okna či dveře krok za krokem

1.
Náš pracovník za vámi přijede v čase, kdy se vám to hodí. Předvede vám vzorky nabízených produktů, na místě se s vámi domluví o možnostech realizace, vhodnosti materiálů, zhodnotí stavební připravenost a přesně dle podrobností a zaměření vám vypracuje přesnou cenovou kalkulaci, která se již nebude lišit od finální ceny za zakázku.
2.
Většina firem vám udělá prvotní nabídku cenově velice výhodnou, ale ve finální verzi ji z různých důvodů navýší - někdy i o desítky tisíc korun.
3.
Finanční vyrovnání, které zpracovává vždy sám majitel firmy, u nás probíhá až při předávání řádně zhotovené zakázky. Dopředu tedy neplatíte žádnou zálohu.

Máte zájem 
o naše služby?

Zákaznická podpora
info@okna1.cz
Zavolejte nám
+420 777 839 597
Navštivte nás

Bohatice 41, 470 02 Bohatice

Kontaktujte nás

Jiří Sismilich - OKNA 1
Bohatice 41, 470 02 Bohatice
IČ: 639 75 521
DIČ: CZ 7212110532
Bank. účet: 212599422/0600
© 2024 Jiří Sismilich - OKNA 1
|
Ochrana osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
crossmenu