Vchodové dveře

Vchodové dveře od nás spojují v sobě výjimečné ESTETICKÉ hodnoty s funkčností, vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi a velkou trvalostí, což působí, že naše dveře rádi vybírají nejnáročnější zákazníci, kteří si váží neopakovatelnéhovzhledu, komfortu užívání a BEZPEČNOST. Řešení, jaká nabízíme jsou ideální pro klasické a ENERGETICKY ÚSPORNÉ STAVBY.

Potřeby a finanční možnosti zákazníků jsou odlišné, proto naše nabídka obsahuje modely pro každou kapsu:

Mám zájem
o cenovou nabídku

 

 • PROFIL 

Německý systém značky Rehau nebo Schüco, bohatý výběr 5-TI a 6-TI KOMOROVÝCH systémů o ŠÍŘCE AŽ DO 86 MM – zajišťující zvýšenou ENERGETICKOU ÚSPORU, komfort a pohodu po dlouhá léta, ideální pro klasické i ENERGETICKY ÚSPORNÉ STAVEBNICTVÍ.

 • ZÁMEK 

Německé KOVÁNÍ G-U nebo Roto s funkčním standardem vybavení:
- hlavní zámek s těsně uzavřenou krytkou – znemožňující dostání se do mechanismu zámku cizího tělesa, zajišťující tím jistou práci a komfort obsluhy DVEŘÍ;
- rozvory v mnoha různých variantách uzavírání mj.: se třemi automaticky uzavíracími se jazyky a jednou patentní vložkou – ochrana kritických míst dveří před pokusem vloupání, stačí pouze dovřít dveře, aby se automaticky uzavřely ve třech místech, dodatečně zajišťující stálé přitlačení KŘÍDLA do RÁMU, což chrání dveře před účinky slunečního záření, se dvěma háky, které se uzavírají po otočení klíče dvěma patentními vložkami – zajišťující zvýšenou ochranu;
- kvalitní antikorozní povlak – zajišťující trvalost a bezvadný vzhled dveří, stříbrná barva se ideálně slaďuje s každou barevnou verzí dveří.

 • PANTY 

Speciální navržené panty vyrobené s německou precizností a péčí o detaily – vyznačuje se velmi vysokou nosností a širokou možností regulace, zajišťující nejvyšší KOMFORT a snadnost obsluhy. Nerezavějící, odolné proti stírání ložiskové čepy zaručují správnou dlouhodobou činnost dveří.

 • KLIKA, KOULE, MADLO

Elegantní sady ideálně přizpůsobených klik, koulí a madel – zajišťující vzhled a způsob otevírání/zavírání dveří přizpůsobených vkusům a potřebám každého z uživatelů.

 • PRÁH 

HLINÍKOVÝ PRÁH (nízký, vysoký) s tepelnou vložkou – vylučuje jev tepelného bodu, chrání před zbytečnou ztrátou tepla a zajišťuje jemný přechod ven.

 • DESIGN A LIBOVOLNÝ ROZMĚR 

Neopakovatelný vzhled zajišťují dveřní VÝPLNĚ a panely z kolekce Rofex/Rodenberg (bohatý výběr přes 400 modelů) nebo českého výrobce firmy PERITO – zajišťujících vysokou energetickou úsporu,BEZPEČNOST a prestižní vz

 • RÁMEČEK 

U IZOLAČNÍCH SKEL použit patentovaný rámeček Super Speer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnos

 • BARVA 

Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev.

 • PARAMETRY

Dokonalý PARAMETR UD, dokonce i méně než 0,8 W/m2K, podle použité třídy profilů a výplní nebo skla.

 • ZÁRUKA

Dveře bílé a barevné: 3 roky. Pro dveřní výplně Rodenberg do 10 let záruky. Pro dveřní výplně od firmy PERITO 5 let.

 • UNIKÁTNÍ VLASTNOSTI 

- NOVINKA: Dveře s vlastními panely výrobce (v tradičním provedení a v provedení s krycím panelem) – vysoká kvalita, značkový design, atraktivní cena (!) 
- dveře také ze skleněného vlákna na základě hmoty RAU-FIPRO®, estetika dřeva, užitkové přednosti a odolnost hmoty, pevnost oceli;
- OCELOVÁ ZESÍLENÍ o zvětšených rozměrech a velmi dobrých statických vlastnostech a svařované spojníky rohů – zaručující vysokou stabilitu a trvalost celé konstrukce;
- libovolná stylistika TVARU, rozměru a barvy – výroba dveří v každém rozměru (jednokřídlové, dvoukřídlové, s horními a vedlejšími světlíky), barva shodná s barvami OKEN, individuálně přizpůsobená potřebám zákazníka.

Mám dotaz


positive and spiritual techniques is going to be attract to cheap https://pt.upscalerolex.to/ under $51. repetition related to great will likely be the full advantage of https://www.luxywigs.com/ rolex. features a huge selection of authentic https://www.balmainreplica.ru/ at low prices.