O nás


 

Firma Sismilich Jiří OKNA 1 je obchodní a montážní společnost s desetiletou praxí majitele.
Specializujeme se na dodávky plastových a hliníkových oken a dveří, garážových vrat, výměny vstupních bytových dveří a provádění zateplení systémem foukané izolace dodávané českou firmou CIUR a.s. Spolupracujeme s předními evropskými dodavateli v oblasti otvorových výplní, kteří za použití nejmodernější výrobní technologie zpracovávají vysoce kvalitní pěti, šesti a sedmi-komorové profily německých výrobců REHAU, SCHÜCO a BRÜGMANN. Dále jsme partnery ryze české firmy vyrábějící kompletní škálu provedení garážových vrat a to společnosti KRUŽÍK s.r.o., jejichž veškeré výrobky nejen dodáváme a montujeme ale hlavně provádíme servis a to jako jediný v severních Čechách nonstop 24 hodin.

Samozřejmou součástí zakázek je doprava, montáž a poskytnutí veškerého servisu. Našimi klienty jsou především majitelé rodinných domů, stavebníci, bytová družstva a stavební firmy nacházející se v severní a střední části České republiky.

Dáváme přednost osobnímu kontaktu s klientem díky čemuž jsme schopni vyhovět jakémukoliv přání zákazníka.

Firma Sismilich Jiří OKNA 1 se proto snaží vám, našim potencionálním zákazníkům při výběru použitých materiálů k realizaci vaší zakázky být co nejvíce nápomocna a proto vám nabízíme oproti jiným společnostem zcela jiný postup při realizaci poptávky.
Náš pracovník k Vám bude vyslán v čase který si sami určíte. Přijede k vám, předvede vám vzorky námi nabízených produktů, na místě se s vámi domluví o možnostech realizace, vhodnosti použitých materiálů, zhodnotí stavební připravenost a přesně dle domluvených podrobností a zaměření vám vypracujeme přesnou cenovou kalkulaci, která se již nebude lišit od finální ceny za vaši zakázku. Většina firem vám udělá prvotní nabídku cenově velice výhodnou, ale ve finální verzi ji z různých důvodů navýší a někdy i desítky tisíc korun. Tento způsob u nás nenajdete.
Dále jsme si plně vědomi toho, že své finance nechcete dávat z ruky dříve než budete mít svou zakázku řádně zrealizovanou. Tak i v tomto vám vycházíme plně vstříc a proto od vás NEPOŽADUJEME žádnou ZÁLOHU. Kompletní finanční vyrovnání probíhá při předávání vaší řádně zhotovené zakázky a to vždy majitelem firmy, který ji i rovněž průběžně sám dozoruje.

Věříme, že při výběru naší firmy Sismilich Jiří OKNA 1 pro realizaci vaší zakázky budete plně spokojeni a doporučíte nás svým známým a přátelům.

za firmu Sismilich Jiří OKNA 1