Doplňky

Vzhledem k individuálním preferencím a potřebám našich zákazníků jsme připravili řadu nadstandardních řešení. V nabídce se nacházejí doplňky, které slouží k zvýšení KOMFORTU, a díky kterým budovy dostávají NEOPAKOVATELNÝ VZHLED.

Mám zájem
o cenovou nabídku

KLIKY

V naší nabídce najdete široký výběr příslušenství včetně klik v různých TVARECH a barvách odpovídající nejnovějším trendům, které přidávají OKNŮM výjimečný charakter a mají vliv na BEZPEČNOST užívání.

 • Kliky s funkcí Secustik

Zvlášť doporučované pro ty, kteří se chtějí cítit velmi bezpečně ve vlastním domu. Tento typ doplňku poskytuje dodatečnou ochranu proti vypáčení okna.

 • Nadčasová klika Swing

Je moderní řada klik, která každému oknu přidá neopakovatelný vzhled. Ten doplněk se vyznačuje funkčností a velmi velkou trvalostí. Ergonomický tvar kliky zajišťuje nejvyšší KOMFORT užívání.

 • Kliky, koule, MADLA, samozavírače, pákové ovladače do světlíků

Příslušenství přizpůsobené oknům a DVEŘÍM v různých tvarech a barvách, splňující nejvyšší požadavky ohledně estetiky výroby, komfortu výroby a funkčnosti, odpovídající nejnovějším trendům a mezi nimi: různé druhy MADEL, klik a koulí, samozavírače na VCHODOVÉ DVEŘE, zajišťující automatickou funkci zavření nebo speciální pákové ovládání na světlíky umožňující namontování okna vysoko z úrov

 

 

KOVÁNÍ

Důležitou vlastností používaných námi kování je vysoká úroveň funkčnosti. Díky nejnovějším myšlenkám aPOKROČILÉ TECHNOLOGII vybrané druhy OKEN mohou být vybaveny řadou pohodlných a praktických prvků.

 • Štulp s klikou

Prvek, který umožňuje snadné a pohodlné otevírání oken a balkonových DVEŘÍ, a také získá větší prostor. Speciální kování umožňuje použití kliky na otevírání pasívního KŘÍDLA se štulpem.

 • Protiprůvanová brzda

Tento prvek dovoluje snadné blokování v libovolné pozici otevřených balkonových dveří nebo oken. Díky brzdě ovládané KLIKOU křídlo zůstane bez hnutí i při velkých závanech větru.

 • Omezovač otevření TurnPlus

Tento doplněk je navržen pro otevíravá okna. Vhodné nastavení kliky umožňuje lehké otevření a zablokování okna v nejlepší poloze. Zajišťuje správnou ventilaci místnosti, brání také před nežádoucím zavřením.

 • Tlumič uzavření SoftClose

Mechanismus, který zabraňuje bouchání sklopených oken, čímž zajišťuje tiché a jemné zavírání křídla. Velmi snadno se montuje. Může se instalovat zároveň u nových oken, tak i u oken s kováním Roto namontovaných už dříve.

 • Postupný výklop

 

SYSTÉMOVÉ DOPLŇKY

Zákazníci si u nás najdou různé druhy doplňků, které jsou ideálním doplněním základní nabídky. Navrhované doplňky se ve většíně případů používají k zvyšení KOMFORTU a přidávají výrobkům nové funkčnosti.

 • Systémové doplňky

Řada funkčních a praktických systémových řešení jako: rozšiřovací profily, spojovací profily, zesilovací profily, dilatační profily, krytí prahů na balkonové DVEŘE a mnoho jiných, které jsou nutnými prvky, se úspěšně používají k veškerým atypickým řešením.

 

 • Ventilační systémy

Jejich použití zajišťuje náležitou ventilaci a optimální mikroklima v místnosti, a tím má vliv na zlepšení zdraví a komfort užívání. Nabízené automatické tlakové a vlhkostní ventilační systémy nevyžadují ruční obsluhu, mají estetický vzhled a jsou snadné v údržbě.

 

 • Kryt prahu rámu balkonových dveří

Kryt plní ochrannou funkcí, zabraňuje poškození a odření v dolní části RÁMU při přecházení (obzvlášť doporučované u východu na balkon nebo terasu).

 • HLINÍKOVÝ PRÁH na klasické balkonové dveře

Tento prvek je navržen pro balkonové dveře, aby zvýšil komfort používání. Doplněk umožňuje svobodný přechod na balkon a byt, kdy se stává místem bez bariér.

 • Balkonová západka a madélko

Velmi estetický a pohodlný doplněk, který usnadňuje přivírání dveří po východu na balkón nebo terasu.

 

SKLA A MŘÍŽKY

U OKEN a DVEŘÍ dodávaných firmou Sismilich Jiří OKNA 1 lze využít mnoha druhů skel splňujících různorodé funkce: až po ta, která chrání před ztrátou tepla a slunečním zářením do těch, která jsou ochranou před hlukem a vloupáním.

 • Rámeček Super Speer

U skel nabízených firmou Sismilich Jiří OKNA 1 se využívá patentovaný rámeček Super Speer ze speciální polymerické hmoty bez obsahu kovu:
- snižuje součinitel prostupu tepla celého okna o 0,2 W/m2K, tím zajišťuje o 15% více tepla;
- až do 2 dB dodatečně redukuje hluk;
- až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti díky zvýšení teploty na povrchu skla až o 9°C, a tím vylučuje vznik plísně škodlivých pro naši dýchací soustavu;
- až o 20 let prodlužuje životnost skla, díky vyšší elastičnosti spojení rámečku se sklem, tím minimalizuje její prasknutí.
Rámeček Super Speer dostupný ve standardní výbavě bez žádných dodatečných příplatků! Je unikátní řešení v okenní a dveřní branži.

 • Funkční skla

U oken a dveří od firmy Sismilich jiří OKNA 1 lze využít mnoha druhů skel splňujících různorodé funkce: až po ta, která chrání před ztrátou tepla a slunečním zářením do těch, která jsou ochranou před hlukem a vloupáním.
- energeticky úsporná skla – TROJSKLO s inovativním rámečkem Super Speer o velmi dobré tepelné izolaci (UG = 0,8 / 0,7 / 0,6 / 0,5 W/m2K), která ve spojení s výhodnými parametry profilů zajišťují velkou redukci nákladů na topení a tepelnou izolaci;
- protisluneční skla – využívaná, aby redukovala nežádoucí se nahřívání místností absorpcí (tzv. antisol) a zlepšovala vzhled a estetiku budov získávající vedle absorpce efekt odrazu (tzv. stopsol), využívaný hlavně v kancelářích a veřejných budovách. Skla dostupná v barvách: hnědá, šedá, zelená a modrá a bezbarvá (pouze stopsol);
- protihluková skla – dovolují získat optimální hodnoty akustické izolace, snižující úroveň hluku, který snižuje životní komfort nebo ztěžuje správnou koncentraci v práci;
- bezpečnostní skla – skla označená třídou 2b2 (dříve O2) zajišťují ochranu před zraněním všude tam, kde kvůli podmínkám užívání existuje nebezpečí prasknutí skla a lidé se nacházejí v dosahu štípků skla (nemocnice, školy, jesle, vitríny v obchodech, ale také rodinné domy);
- vrstvená bezpečnostní skla – skla označená třídy P2 a P4 mají zvýšenou odolnost proti vloupání, využívaná v případě, že chceme ochránit určený objekt při současném zachování nezměněné estetiky fasády (bez mříží, okenic, ROLET).

 • Ornamentní skla

Splňují požadavky zákazníků, kteří očekávají, aby sklo sloužilo jako dekorační prvek nebo omezovalo stupeň průhlednosti propouštějící náležité množství světla. Široký výběr ornamentních skel různých vzorů, barev a stupeň průhlednosti splní očekávání každého.

 • Mřížky

 

Jsou součásti oken a dveří navazujících na dávný styl architektury, díky kterým interiéry mají zvláštní atmosféru a fasády budov získávají neopakovatelný charakter. Mřížky jsou ve dvou verzích meziskelní nebo vnější (nalepované), dostupné v mnoha šířkách a barvách, přizpůsobených individuálním vzorům oken.

 

TĚSNĚNÍ

Námi používané těsnění zajišťuje dokonalou těsnost a KOMFORT užívání OKEN. Vysoká odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám UV, to záruka nejlepší ochrany po dlouhá léta. U oken dodávaných naší firmou se používá mj. trojité těsnění, SYSTÉM MD. Řešení, ve kterém STŘEDOVÉ TĚSNĚNÍ tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu KOVÁNÍ před vodou, zaručuje lepší tepelné a akustické parametry.

Mám dotaz


positive and spiritual techniques is going to be attract to cheap https://pt.upscalerolex.to/ under $51. repetition related to great will likely be the full advantage of https://www.luxywigs.com/ rolex. features a huge selection of authentic https://www.balmainreplica.ru/ at low prices.