REHAU GENEO 86

Okno REHAU GENEO 86 vzniklo z neobvykle stabilního a energeticky úsporného profilu Geneo® na základě hmoty nové generace RAU-FIPRO®, která je výsledkem 50-ti letých zkušeností a kompetencí v oblasti zpracování umělých hmot firmy REHAU. Novinka v okenní branži využití materiálu se skleněným vláknem, speciální receptura a technologie výroby umožňuje dosáhnout dokonalých statických a termoizolačních parametrů. Skleněná vlákna mnohanásobně vyzkoušená v leteckých technologiích a Formuli 1, nyní zasahují do oblasti okenní techniky.

Mám zájem
o cenovou nabídku

 

  • PROFIL 

Německý systém značky Rehau, 6-TI KOMOROVÝ profil Geneo® o ŠÍŘCE 86 MM s trojitým těsněním (MD) z hmoty nové generace RAU-FIPRO® na základě skleněného vlákna – zajišťuje nejvyšší energetickou úsporu, stabilitu a tuhost, ideální pro NÍZKOENERGETICKÉ a PASÍVNÍ STAVEBNICTVÍ.

  • KOVÁNÍ

Německé kování ROTO NT s funkčním standardem vybavení:
- MIKROVENTILACE nebo POSTUPNÝ VÝKLOP – zaručující svobodu větrání;
- BLOKÁDA KLIKY – zaručující BEZPEČNOST používání díky ochraně proti chybné manipulaci klikou;
- BODY PROTI VLOUPÁNÍ – chrání kritická místa okna před pokusem o vloupání.

  • KLIKA

Klika s FUNKCÍ SECUSTIK – dodatečná ochrana před pokusem o vypáčení okna.

  • TĚSNĚNÍ

Vyrobené z trvanlivé kaučukové a silikonové hmoty s vysokou odolností proti UV záření, v harmonické šedé barvě u bílých OKEN.

  • RÁMEČEK 

Patentovaný rámeček Super Speer ze speciální polymerické hmoty – zaručuje o 15% více tepla, až do 2dB dodatečně redukuje hluk, až o 70% snižuje kondenzaci vlhkosti, až o 20 let prodlužuje životnost skla.

  • SKLO

TROJSKLO s rámečkem Super Speer vyrobené v NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGII spojování (bez střihání rámečku v rozích skla, což působí netěsnost) s použitím materiálu HOT-MELT – zaručující vysokou těsnost skla a zachování vlastností skla po dlouhá léta.

  • BARVA 

Standard: bílá. Několik barevných verzí: s jednostrannou a oboustrannou fóliovou úpravou podle palety barev.

  • PARAMETRY

Dokonalý PARAMETR UW = 0,70 W/m2K při trojskle UG = 0,5 W/m2K.

  • ZÁRUKA

Okna bílá: až 15 let, okna barevná: 5 let. Trojsklo ENERGO se Super Speer: až do 10 let!

  • UNIKÁTNÍ VLASTNOSTI 

- ultramoderní hmota RAU-FIPRO® - o materiálové roztažnosti o 50% nižší než klasické PVC, zajišťující zvýšenou stabilitu a odolnost proti účinkům slunečního záření. U většiny konstrukcí nevyžaduje využití ocelí, která pohoršuje součinitel prostupu tepla okna;
- patentované trojité těsnění (SYSTÉM MD) – zajišťující lepší tepelné, akustické parametry a menší odpor v klice při otevírání a zavírání, a tím zvýšený komfort obsluhy. STŘEDOVÉ TĚSNĚNÍ tvoří tzv. suchou komoru, výhodnou pro dodatečnou ochranu kování před vodou;
- SYSTÉM ZESÍLENÝCH KOMOR IVS – dbá na dokonalou tuhost profilu a záruku bezpečí;
- prostor KVS s dodatečným těsněním v křídle – vylučuje vznik tepelných mostů a ztrátu energie;
- SYSTÉM TERMOMODUL – mající vliv na dosažení dokonalých ENERGETICKY ÚSPORNÝCH parametrů;
- TVAR KŘÍDLA: SX: klasické s rovným tvarem.

Mám dotaz